O projektu

V rámci chystaného projektu si Vám dovolujeme nabídnout energeticky úsporný bytový dům, se dvěma obchodními jednotkami na přízemí a s parkovacími místy v suterénu pro budoucí spoluvlastníky objektu, který je situován v Palackého ulici v Jablonci nad Nisou. Pozemek leží asi 200m od Horního náměstí, kde se nachází rozsáhlé parkoviště pro osobní vozy. Dům je umístěn na pozemku s vyjímečnou polohou - centrum města i přehrada jsou v docházkové vzdálenosti pěti minut. Dokončení výstavby je plánováno na jaro 2016.

 

                                         

 

 

Jednotlivé bytové jednotky odpovídají současným moderním trendům a splňují nároky i těch nejnáročnějších  klientů. Kuchyňský kout je navržen jako součást prostoru obývacího pokoje, který je doplněn francouzskými okny či vstupem na balkón. Ke každé bytové jednotce náleží parkovací stání v suterénu budovy se samostatným příjezdem z Mánesovy ulice. Zde bude instalována brána na  dálkové ovládání, která zajistí bezpečnou zónu pro majitele bytů. Vertikální komunikace je zajištěna výtahem, který je umístěn v dvouplášťové výtahové šachtě za účelem minimalizace přenosu hluku při jeho provozu. Majitelé jednotek se tak i za špatného počasí dostanou "suchou nohou" až do bytu. Sklepní kóje ke každé jednotce jsou samozřejmostí.

Nabídka bytových jednotek je doplněna o dvě obchodní jednotky umístěné u hlavního vstupu z Palackého ulice. Může zde být provozovna drobných služeb, prodejna, vzorkovna nebo zde může být umístěno sídlo firmy. Pro někoho z Vás může být dokonce zajímavá myšlenka mít byt i pracoviště v jednom objektu.

Záměrem projektu je vytvořit budoucím vlastníkům komfortní a moderní bydlení s důrazem na nízké provozní náklady. V případě, že Vás připravovaný projekt zaujal a rádi byste získali více informací, neváhejte a obraťte se na nás na  uvedených kontaktech.